VUSLATIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VUSLATIM SENİ ÇOK SEVİYORUM

VUSLAT BAKAY SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM HERŞEYİMSİN

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı

YazarMesaj
oguzzkhan
ALBAY
ALBAY
oguzzkhan

Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı Empty
MesajKonu: Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı   Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı Icon_minitimeCuma Ara. 29, 2006 6:20 pm

Efendi kitabını okuyanlara, Efendi-2 yi ısrarla tavsiye ederim. Türk inanç tarihini; tarikatlarımızın kökeni, siyasete etkileri, dış bağlantılarını; yahudi kabalası ile islam cifri arasındaki bağlantıyı ve en kitabın ana konusu Sabetay Seviile Sabetayizmi anlatan, tarih ve siyaset anlayışınıza yeni açılımlar getirecek bir kitap.

Kitap Nakşibendilik, Mevlevilik, Alevilik, Bektaşilik gibi Osmanlı ve Türkiye tarihine etki eden tarikatların inanç kaynaklarını ve bu tarikatlara Yahudi dönmelerinin nasıl sızdığınıanlatıyor. Ayrıca okuduğunuzda sizleri şaşkınlığa düşürecek bazı tarihi bilgileri içeriyor. Dönmelerin tarihini, Ermeni dönmeleri ve Rum dönmelerini de anlatıyor. Yeniçeri ocağına hakim olan tarikat ve yeniçeri ocağının kapatılmasının gerçek nedeni, İslam Tasvvufunun kökenlerini, Muhiddin-i Arabi'nin Yahudi kabalizminden etkilenerek kurduğu cifr ilmini, Barbaros Hayrettin Paşa'nın 1492 de yaptığı İspanya seferini, Osmanlı-Safevi mücadelesinin mezhebsel nedenlerini, bizlerin Türk Sanat Müziği diye dinlediği müziğin gerçek kökenini, ülke siyasetinin liderlerini, su anki iktidar sahiplerinin çevrelerini ve bunun gibi ilk defa duyacağınız şeyleri kitapta bulabilirsiniz.

Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası