VUSLATIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
VUSLATIM SENİ ÇOK SEVİYORUM

VUSLAT BAKAY SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM HERŞEYİMSİN

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

genel kültürüne güvenen gelsin

2 posters
YazarMesaj
admin
GENERAL
GENERAL
admin

genel kültürüne güvenen gelsin Empty
MesajKonu: genel kültürüne güvenen gelsin   genel kültürüne güvenen gelsin Icon_minitimePaz Ocak 07, 2007 9:04 pm

Aşağıdaki paragrafta gizli yirmi ülkeyi bulun.

"Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.
Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor.Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

hadi bakalım...
http://abazalar31.zikforum.com
oguzzkhan
ALBAY
ALBAY
oguzzkhan

MesajKonu: Geri: genel kültürüne güvenen gelsin   genel kültürüne güvenen gelsin Icon_minitimePerş. Ocak 11, 2007 8:01 pm

valla; sudan panama peru nepal kenya isveç romanya küba şili iran ırak almanya benin gana gine. 15 tane buldum
admin
GENERAL
GENERAL
admin

MesajKonu: Geri: genel kültürüne güvenen gelsin   genel kültürüne güvenen gelsin Icon_minitimePerş. Ocak 11, 2007 8:03 pm

iyi bulmuşsun bende o kadar buldum
http://abazalar31.zikforum.com
oguzzkhan
ALBAY
ALBAY
oguzzkhan

MesajKonu: Geri: genel kültürüne güvenen gelsin   genel kültürüne güvenen gelsin Icon_minitimePerş. Ocak 11, 2007 8:10 pm

fransa da var
oguzzkhan
ALBAY
ALBAY
oguzzkhan

MesajKonu: Geri: genel kültürüne güvenen gelsin   genel kültürüne güvenen gelsin Icon_minitimePerş. Ocak 11, 2007 8:32 pm

bi de birmanya var

genel kültürüne güvenen gelsin
1 sayfadaki 1 sayfası